Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ADR Sol

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 24,00 zł 24.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

ADR Sol 

Saszetka z 60 g proszku

 

ADR Sol to proszek, który rozpuszcza się w wodzie w celu namoczenia w niej dowolnej tkaniny tak, aby nadać jej właściwości ekranu chroniącego przed wpływami pól elektromagnetycznych.

Dzięki ADR Sol twoja pościel, ubranie, koc czy zasłony w oknach mogą stać się tarczami które pochłoną i unieszkodliwią nawet 99% szkodliwych pól elektromagnetycznych w zakresie niskich częstotliwości, nie zakłócając przy tym działania sieci komórkowej i Wi-Fi.

Zastosowanie ADR Sol sprawia, że tkaniny zawierają cząsteczki wody „uwięzione” we włóknach. Dzięki temu stają się one ekranami pól elektrycznych o niskich częstotliwościach. Eliminują je lub niwelują, ponieważ dzięki ADR Sol mają dużą stratność dielektryczną. Dzięki temu tkaniny nie wymagają uziemienia.

Ochrona przed polami elektrycznymi wpływa korzystnie na organizmy żywe, co przedstawiono w opublikowanych badaniach medycznych i biologicznych przedstawionych w Czytelni w dziale dotyczącym Ekranów ADR MAT i ADR TEX (badania związane z plemnikami ludzkimi, nasionami marchwi, wzrostem fasoli).

Wyjaśnia to także ekspertyza technologiczna.

 

Jak stosować ADR Sol

 

Impregnowanie tkanin w pralce

Jeżeli wiesz, ile wody zużywa twoja pralka w trakcie płukania - po wypraniu i odwirowaniu należy otworzyć bęben pralki i wsypać impregnat w ilości saszetka na około 3 litry wody i uruchomić program specjalny płukanie oraz odwirowanie na niskich obrotach.  

Większość pralek zużywa w tym programie od 6 do 7 litrów wody - w takim przypadku należy wsypać zawartość dwóch saszetek.

Upewnij się ile wody zużywa twoja pralka w programie płukania, aby zastosować odpowiednią ilość ADR Sol.

Tkaniny można suszyć poprzez rozwieszenie lub w suszarce. Można je także prasować.

Zabieg taki należy powtarzać po kolejnym upraniu danej tkaniny.

 

Impregnowanie tkanin w naczyniu

Zaimpregnowanie tkanin można też wykonać ręcznie:

1) Do miski / wanny / innego naczynia należy wlać odpowiednią ilość wody, np. 3 litry (ilość wody zależy od ilości tkanin, które chcemy zaimpregnować).

2) Następnie do wody wsypujemy odpowiednią ilość proszku ADR Sol - na nasze przykładowe 3 litry wody wystarczy jedna saszetka.

3) Należy dobrze zamieszać wodę tak, aby ADR Sol rozpuścił się w niej.

4) Do tak przygotowanego roztworu ADR Sol wsadzamy albo właśnie wyprane i odwirowane tkaniny, albo też czyste, suche tkaniny (np. ubrania).

5) Tkaniny powinny w całości nasączyć się roztworem, w którym pozostawiamy je na ok. 10 minut.

5) Tkaniny albo wykręcamy ręcznie, albo przekładamy do pralki i włączamy program wirowania na niskich obrotach. Rozwieszamy do wyschnięcia.

Tkaniny można suszyć poprzez rozwieszenie lub w suszarce. Można je także prasować.

Zabieg taki należy powtarzać po kolejnym upraniu danej tkaniny.


 

Dlaczego ADR Sol

Powszechnie używane ekrany pola elektrycznego wykorzystują materiały przewodzące. Są to ekrany z folii lub siatki metalowej, tkaniny powlekane srebrem oraz tkaniny z wplecionymi drucikami. Muszą być one uziemione, ponieważ "zbierają" one ładunki pola elektrycznego o niskiej częstotliwości (np. typu 50 HZ), które muszą być odprowadzone do ziemi. Uziemienie takich materiałów ekranujących nie jest łatwe, a czasami nawet nie jest możliwe, szczególnie w: materacach, kołdrach, poduszkach, ubraniach, zasłonach, firankach. Jeśli już wykona się prawidłowo uziemienie takich ekranów, to trzeba być świadomym, że pomiędzy źródłem pola elektrycznego, np. stojącą lampką nocną, a uziemioną tkaniną, dokładnie w miejscu gdzie znajduje się śpiąca osoba - natężenie pola elektrycznego wzrośnie nawet o kilkadziesiąt procent.

Zastosowanie produktów z Technologią ADR, w tym ADR Sol, rozwiązuje takie problemy - ekranowanie poprzez absorpcję nie wymaga uziemienia i nie powoduje wzrostu natężenia pól.

 

Bezpieczeństwo stosowania

ADR Sol posiada atest PZH oraz zaświadczenie z firmy Hamilton, gdzie na podstawie testu otwartego przeprowadzonego przy udziale 25. ochotników, pod kontrolą dermatologiczną, stwierdzono, że testowany produkt stosowany przez osoby, u których alergia na którykolwiek ze składników nie została udokumentowana, jest dobrze tolerowany przez skórę. Impregnat ADR SOL spełnia wymagania testu kompatybilności ze skórą i może zostać sklasyfikowany jako niedrażniący.

W produkcie ADR Sol wykorzystana jest Technologia ADR opatentowana w wielu krajach europejskich oraz w: Chinach, USA, Kanadzie, Brazylii.

 

Opinie o produkcie (0)

Produkt dnia
Mata Chair  35 x 35 cm
Mata Chair 35 x 35 cm

240,00 zł

szt.
ADR TEX L - 100 x 200 cm
ADR TEX L - 100 x 200 cm

370,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl